Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ S---------O NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI S---------O

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...

źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szokują mnie wasze komentarze w stylu "o mój boże..." albo "ja p------e...", zachowujecie się tak, jakby śmierć była czymś złym i tragicznym. Jest to podejście tak bardzo niedojrzałe, że brak mi słów. Zachowujecie się tak, jakby śmierć była najgorszą rzeczą, jaka przytrafia się człowiekowi co jest absolutną bzdurą.

Jeśli dany użytkownik naprawdę popełnił s---------o to jego trud jest skończony, jego cierpienie ustało, powrócił tam skąd przyszedł i tam, gdzie my wszyscy trafimy.
  • Odpowiedz
K---a, jakim trolem? Może jeszcze jasnowidzem? Co wy piepszycie. Słuchać się tego nie chce. Przecie widać, że pisał, że miał się zabić, podał wiek i okoliczności i faktycznie ktoś taki w tym samym wieku i takich okolicznościach oddał dzisiaj ducha....
  • Odpowiedz
Jeśli to prawda, to wielka szkoda. A myśl, ze koleś szukał u nas pomocy i został zignorowany mnie przeraża.

A smieszki, pokroju @kamdz nie zasługują nawet na kołka w dupie, nawet jeśli to fejk. Zastanów się nad sobą i wyjdz z mentalnej gimbazy, nie jesteś zabawny.
  • Odpowiedz
@polny_zwierz: niedojrzałe? większość ludzi się boi śmierci. Bez znaczenia w co wierzysz, śmierć to pójście na łatwiznę i jeśli zamierzona to czasami najgłupszy błąd życiu. A co, jeśli w ostatnich sekundach swojego świadomego życia sobie człowiek zda sprawę, że jednak nie chce, ale nie ma już ratunku? Poza tym śmierć to też tragedia bliskiego otoczenia. Łapię Twój tok myślenia i wierzę, że dla danego osobnika może wydawać się to ulgą,
  • Odpowiedz