Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ S---------O NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI S---------O

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...

źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg

Pobierz
  • 531
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem raka XD

Ja p------e ludzie ogarnijcie się juz i przestańcie ten lament, zabił się to się zabił, nawet go nie znaliście a płaczecie jakby to był wasz brat

Czytałem do połowy i @kamdz o ile nie zmieniłeś zdania to się z Tobą zgadzam

  • Odpowiedz
Ja p------e ludzie ogarnijcie się juz i przestańcie ten lament, zabił się to się zabił, nawet go nie znaliście a płaczecie jakby to był wasz brat


@horiks: sęk w tym, że się nie zabił. Strollował wszystkich, ale feelsy mocne w zaangażowanych do końca. Nawet k---a logika i doświadczenie do nich nie przemawia, nawet k---a znajomość choroby kolesia xD

Ale kamc zły, bo śmieszkował kiedy jeszcze nie było dowoduf że się
  • Odpowiedz
@horiks: Trzeba rozdmuchac afere co on na darmo sie zabil? trzeba wylewac smutki i spuszczac sie nad nim przecierz tak bardzo chcial pomocy smutnazaba.jpg widzicie mlodzi ludzie jak bedziecie chcieli sie zabic to po smierci jeszcze wam pomnik postawią bo samobujstwo to przecierz taka honorowa rzecz.
  • Odpowiedz
@horiks: Po pierwsze masz racje, po drugie dodałbym, że cały ból d--y postawą jednego śmieszka niczego nie zmienia. Gdy ktoś chce się z-----ć to tacy podludzie z mirko mu na pewno w tym nie przeszkodzą.

Ja wiem, że może człowiek szukał kogoś, kto by go wyciągnął i odwiódł od myśli samobójczych ale jak widać się nie udało. W ogóle nie rozumiem sensu istnienia tej gównoburzy. Wiadomo, że paru krzykaczy będzie
  • Odpowiedz
Skisłem mocno z tego wątku, jak i z każdej osoby która na takim miejscu jak mirko szuka pomocy kiedy chce się zabić.

Tu byłem, w----------m batony i kisiłem ogóra ze spiny ratowników z dobrym sercem. Wiem, jestem s---------m bez empatii.
  • Odpowiedz
@Shaki: Nie wymagaj od kobiety logiki, w tak dużej społeczności pewnie i wielu w ciszy odeszło, ale c--j tam. Ktoś napisał, że sobie zrobi krzywdę, możliwe, że wyzionął ducha i wielkie białorycerzenie się zaczyna. Dobrze, że ona mu faktycznie pomogła xD
  • Odpowiedz
Czy tylko ja wyobrażam sobie teraz kamca, jako romantyka z mocnymi feelsami, który na co dzień przybiera maskę s-------a? Dr Gregory Kamc. Aż mie się mokro zrobiło.
  • Odpowiedz