Wpis z mikrobloga

Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe że to użytkownik @jasiekmela wiek, sposób w jaki zginął, mała miejscowość, to wszystko pasuje do opisu jakim posłużył się wczoraj na wykopie @jasiekmela

MÓJ POPRZEDNI WPIS W KTÓRYM PISAŁEM ŻE MOŻE POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO NAPRAWDĘ

WPIS JASIEKMELA W KTÓRYM MÓWI O TYM ŻE POPEŁNI SAMOBÓJSTWO

INFO O ŚMIERCI 24 LATKA

GRAFIKA Z JEGO WPISAMI, W KTÓRYCH PISAŁ ŻE CHCE SIĘ ZABIĆ

afiozorek: @b0lec: @Donk_von_Fisher: @przemyslany_nick: @pietrek16: @pietrek16: @darek4099: @itpr: @Grzechoooo: @Meister_Yusuf: @RuskiHolmes: @kamdz: @Floki: @emcter: @charlles: @wypokie: @Pitey_Pablo: @aanndrzej: @Nekron: @mitotasak: @megawatt: @lerner: @Naczelny_Urzednik_RP: @MarianSkrzypek: @beko1: @wesoly90: @plazma: @tHoePs: @Alkreni: @tHoePs: @internetowyjanusz: @mike3: @kupsekredki: @kiken: @wykopkami: @WykopQ: @SiEs: @Nekron: @bastian009: @mam_lagi: @ItaljetMaster: @powiedz: @Naczelny_Urzednik_RP: @PlecSchrodingera: @n0rex:

#truestory #psychologia
Pobierz Wirtuoz - Dzisiaj został odnaleziony martwy 24 latek, który utonął w zalewie. Możliwe...
źródło: comment_VdBfu8zUeNMqSEfi5AXMDrp9rzyjXaoK.jpg
  • 531
@Nekron: przynajmniej się starałam komuś pomóc w miarę swoich możliwości zamiast wypiąć tyłek na cudzy problem i sobie śmieszkować z innych jak to wy macie w zwyczaju. być może to nawet nie on i jednak w jakiś sposób mu pomogłam. jeśli nie - przykro mi, ale nie jestem też cudotwórcą. nie wiem jednak, dlaczego wychodzisz z założenia, że nawet nie warto próbować i wyśmiewasz taką postawę, no ale cóż - nie
@Wirtuoz: #!$%@?, przecież wczoraj jednak pisał, że tego nie zrobi, ja #!$%@? :/ To pewnie on, bo konto usunięte. Ja #!$%@?. Wszyscy, którzy naśmiewaliście się z niego i dopingowaliście jego śmierci, jesteście pewnie zadowoleni co? Takie to zabawne hehehe...
@Magik_Antonio: No bo po wpisach w ktorych nie zdradza cienia empatii do czlowieka ktory moglby lub jest samobójca rysuje mi sie wlasnie jako czlowiek o sklonnosciach socjopatycznych.Moze to tylko taka wykopowo postawa do gownoburzy i sie myle...oby.pozdro.
Podbijam. Komentarz z onetu.

Byłem tam widziałem i wiecie co? nie rozumiem większości tych komentarzy, nieważne czy ten chłopak sobie czymś zawinił, taka tragedia jest tragedią dla wszystkich, gdybyście widzieli reakcję jego bliskich, Ludzie opamiętajcie się zanim zacznie kogoś oczerniać! wstyd mi za durne, egoistyczne komentarze, spodziewam się, że większość z nich napisali ludzie, którzy z ciekawości podeszliby w celu obejrzenia ciała tego chłopaka, jak niektórzy zrobili... za to też oni powinni
@Retrospekcja: #!$%@?, czemu człowiek przed popełnieniem samobójstwa nie może być śmieszkiem? ktoś mądry kiedyś powiedział parafrazując, żeby nie płakać nad jego śmiercią, bo on będzie się uśmiechał, poza tym - groteska. Ostatnie czego chciałbym na łożu śmierci (obym nie umarł na łożu, ale jeśli) to być poważnym...