Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, wczoraj już po usunięciu konta przeczytałem sobie komentarze i stwierdziłem, że należy Wam się kilka słów wyjaśnień, bo na serio Was poruszyła moja historia i zostało wiele pytań bez odpowiedzi. Więc na szybko.

1. Nie, nie napiszę raczej książki, kształcę się w innym kierunku, ale dzięki za ofertę @BlackPoint: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się, że Tobie i innym się podobało.

2. Nie jestem trollem. I powiem Wam, że to jest chyba najsmutniejsze z całej tej historii. Fakt, że dla Mirków to, że komuś może się poszczęścić jest totalną abstrakcją, literacką fikcją, umysłową obstrukcją. Może lekko przesadziłem, że jestem 3/10, może jestem 7/10, skąd mam to wiedzieć, nie mnie to oceniać. W każdym razie ta dziewczyna, dla mnie, była i jest 9/10. Dla Was mogłaby być 5/10, 4/10, 3/10... Tylko jakie to ma znaczenie? Są przecież gusta, są przecież guściki.

3. Wszedłem wczoraj na fb. Napisała do mnie



4. W SMSie było



5. Konto usunąłem z tego samego powodu, dla którego kiedyś usunąłem tutaj swoje stare konto. Teraz też usuwam, tylko jeszcze dociągnę ten temat do końca. Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało, później spadam na wieczny odpoczynek od mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#andrzejrandkuje #feels #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski

Wołam wszystkich co ostatnio, bo nie wiem czy jeszcze ktoś obserwuje tag.

@Soniac: @NieznajomyPannn: @googgx0: @Dawidinho8: @Codringher: @dreaper: @halucynmenda: @Nys3k: @smichaI: @Jonarz: @introligat0r: @maxelm2: @SirPsychoSexy: @zamaskowany: @Piterro: @szymek627: @Keygan: @Verken: @zle_sny_rabina: @Insomniak: @abralinc: @epi: @RidgeForrester: @irecky: @weirdman: @Yubi: @babydoll: @fryt33k: @InzMovi: @LordLookas: @Grzechoooo: @pzlpzlpzl: @KaloryfeR: @PrzemytnikCzosnku: @wdowapotedlarzu: @kinlej: @ego1569: @supernick: @praczka-ubijaczka: @szancik: @Wykupiciel: @analiza-matematyczna: @Dawidinho8: @szancik: @Aguch:
  • 60
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: myślę że dobrze zrobiłeś czekając z odpisywaniem. Świadczy to, że na chłodno podchodzisz do tematu, zamiast przepraszać, płaszczyć się i na siłę próbować się do niej dobrać. Ja bym tak raczej nie dał rady :P

Powodzenia życzę Mirku Andrzeju!
  • Odpowiedz
  • 1
Wg Maps Google 236 km.


@Andrzej_Syn_Janusza: no bez jaj, stary. Ja jeździłem za szczyla prawie 600km (ze Śląska przez stolicę na wschód pod granice) i to na wieś, gdzie nie było łatwo dojechać. 11h cała podróż, bus, czekać, pkp, czekać, pkp, auto/pieszo. Nie załamuj mnie...

Pierwsze w życiu tak dalekie wyprawy. Nie żałuję, strasznie fajne doświadczenie no i to co przeżyłem to moje ;)
  • Odpowiedz
Dajcie sobie szansę. Sam tego nie ogarniam, piszesz, że 9/10 i w ogóle, a chcesz wszystko skończyć. Spróbuj może jednak coś z tego będzie takiego naprawdę fajnego!!
  • Odpowiedz
@Andrzej*Syn*Janusza: Dzisiejsi mężczyźni to ciapy i lenie. Czepiasz gównianych dojazdów kiedy ludzie mają do dyspozycji autobusy, pociągi i samochody. Aż mi żal dupę ściska jak widzę takie totalne zamiłowanie do wygodnictwa. Byle prościej, byle #!$%@? łatwiej.


@Anytsuj01: trafne! Celne. Zgadzam sie.
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: dopiero teraz zapoznałam się z całą tą sytuacją i z tego co piszesz to się nakręciłeś na tą laske motzno. Akcja toczy się od 3 (?) dni, coś nie wyszło i juz się chcesz poddać? Ja #!$%@?. Nie ogarniam. Ty #!$%@?ś, no, moze ona zbyt ostro zareagowała, ale Twoja wina tak czy tak i zamiast napisać jej głupie 'przepraszam', które dla niektórych różowych wystarczy i wszystko wraca do normy, to
  • Odpowiedz