Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, wczoraj już po usunięciu konta przeczytałem sobie komentarze i stwierdziłem, że należy Wam się kilka słów wyjaśnień, bo na serio Was poruszyła moja historia i zostało wiele pytań bez odpowiedzi. Więc na szybko.

1. Nie, nie napiszę raczej książki, kształcę się w innym kierunku, ale dzięki za ofertę @BlackPoint: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się, że Tobie i innym się podobało.

2. Nie jestem trollem. I powiem Wam, że to jest chyba najsmutniejsze z całej tej historii. Fakt, że dla Mirków to, że komuś może się poszczęścić jest totalną abstrakcją, literacką fikcją, umysłową obstrukcją. Może lekko przesadziłem, że jestem 3/10, może jestem 7/10, skąd mam to wiedzieć, nie mnie to oceniać. W każdym razie ta dziewczyna, dla mnie, była i jest 9/10. Dla Was mogłaby być 5/10, 4/10, 3/10... Tylko jakie to ma znaczenie? Są przecież gusta, są przecież guściki.

3. Wszedłem wczoraj na fb. Napisała do mnie



4. W SMSie było



5. Konto usunąłem z tego samego powodu, dla którego kiedyś usunąłem tutaj swoje stare konto. Teraz też usuwam, tylko jeszcze dociągnę ten temat do końca. Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało, później spadam na wieczny odpoczynek od mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#andrzejrandkuje #feels #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski

Wołam wszystkich co ostatnio, bo nie wiem czy jeszcze ktoś obserwuje tag.

@Soniac: @NieznajomyPannn: @googgx0: @Dawidinho8: @Codringher: @dreaper: @halucynmenda: @Nys3k: @smichaI: @Jonarz: @introligat0r: @maxelm2: @SirPsychoSexy: @zamaskowany: @Piterro: @szymek627: @Keygan: @Verken: @zle_sny_rabina: @Insomniak: @abralinc: @epi: @RidgeForrester: @irecky: @weirdman: @Yubi: @babydoll: @fryt33k: @InzMovi: @LordLookas: @Grzechoooo: @pzlpzlpzl: @KaloryfeR: @PrzemytnikCzosnku: @wdowapotedlarzu: @kinlej: @ego1569: @supernick: @praczka-ubijaczka: @szancik: @Wykupiciel: @analiza-matematyczna: @Dawidinho8: @szancik: @Aguch:
  • 60
  • Odpowiedz
Po prostu wyjaśnię sprawę i tyle.


@Andrzej_Syn_Janusza: niech ona pierwsze mówi i zobaczysz jak się sytłacja rozwinie nie ma też co budować w głowie dziwnych scenariuszy to ona odwaliła imbe nie ty...

żebyś mi nie przepraszał #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: Tylko do października może się dużo wydarzyć. Nie zmarnuj tego. Wystarczy że przez wakacje zobaczycie się przynajmniej raz na miesiąc. Raz Ty do niej, raz ona do Ciebie. Takie coś będzie idealne, nie zapomni o Tobie a ciągle będzie miała tą fascynację, będzie chciała więcej. :)

Ale widzę że wiesz co robisz (albo tylko tak Ci się zdaje - czas ocenia :D ), więc powodzenia po prostu. :P

Aha, i
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: Dzisiejsi mężczyźni to ciapy i lenie. Czepiasz gównianych dojazdów kiedy ludzie mają do dyspozycji autobusy, pociągi i samochody. Aż mi żal dupę ściska jak widzę takie totalne zamiłowanie do wygodnictwa. Byle prościej, byle #!$%@? łatwiej.
  • Odpowiedz
czemu jej nie odpisujesz? napisz, co czujesz, że przepraszasz, i w ogól


@Mikado: Tak i jeszcze niech napisze, że chce być najlepszym pantoflem jaki mogła sobie wyobrazić ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dlaczego ma ją przepraszać? Przecież to ona zrobiła awanturę o byle gówno. Jakby przeprosił za coś co nie zawinił to by tylko mógł stracić jej szacunek. Także @Andrzej_Syn_Janusza: nie przepraszaj za byle co. Chyba, że
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: Pojechałeś do dziewczyny, kupując wcześniej gumki, bo liczyłeś na seksy, a teraz zamierzasz ją za to przepraszać? Nie rób tego, chyba że chcesz skończyć we friendzone :P

No i nie wchodzi w grę opcja "odezwę się do niej po wakacjach" - jeśli chcesz, żeby coś z tego wyszło, to MUSISZ utrzymywać z nią kontakt i chociaż czasem się spotkać. Ja też kiedyś pomyślałem "przecież to tylko trzy miesiące", przez co
  • Odpowiedz
@Andrzej_Syn_Janusza: Weź, człowieku, ogarnij się. Sorry za bezpośredniość, nie znam Cię i w ogóle, ale to, co chcesz zrobić to serio może być błąd Twojego życia. Za kilka lat sobie będziesz wypominał, że tak łatwo odpuściłeś. Daj się jej wygadać, co ma być to będzie, ale nie kończ tego swego rodzaju fochem ze swojej strony... Czekam (moja siostra też :P) na oświecenie i kontynuację tematu. Powodzenia!
  • Odpowiedz