Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki, wczoraj już po usunięciu konta przeczytałem sobie komentarze i stwierdziłem, że należy Wam się kilka słów wyjaśnień, bo na serio Was poruszyła moja historia i zostało wiele pytań bez odpowiedzi. Więc na szybko.

1. Nie, nie napiszę raczej książki, kształcę się w innym kierunku, ale dzięki za ofertę @BlackPoint: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Cieszę się, że Tobie i innym się podobało.

2. Nie jestem trollem. I powiem Wam, że to jest chyba najsmutniejsze z całej tej historii. Fakt, że dla Mirków to, że komuś może się poszczęścić jest totalną abstrakcją, literacką fikcją, umysłową obstrukcją. Może lekko przesadziłem, że jestem 3/10, może jestem 7/10, skąd mam to wiedzieć, nie mnie to oceniać. W każdym razie ta dziewczyna, dla mnie, była i jest 9/10. Dla Was mogłaby być 5/10, 4/10, 3/10... Tylko jakie to ma znaczenie? Są przecież gusta, są przecież guściki.

3. Wszedłem wczoraj na fb. Napisała do mnie



4. W SMSie było



5. Konto usunąłem z tego samego powodu, dla którego kiedyś usunąłem tutaj swoje stare konto. Teraz też usuwam, tylko jeszcze dociągnę ten temat do końca. Jak macie jakieś pytania to walcie śmiało, później spadam na wieczny odpoczynek od mirko. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#andrzejrandkuje #feels #tfwnogf #niebieskiepaski #rozowepaski

Wołam wszystkich co ostatnio, bo nie wiem czy jeszcze ktoś obserwuje tag.

@Soniac: @NieznajomyPannn: @googgx0: @Dawidinho8: @Codringher: @dreaper: @halucynmenda: @Nys3k: @smichaI: @Jonarz: @introligat0r: @maxelm2: @SirPsychoSexy: @zamaskowany: @Piterro: @szymek627: @Keygan: @Verken: @zle_sny_rabina: @Insomniak: @abralinc: @epi: @RidgeForrester: @irecky: @weirdman: @Yubi: @babydoll: @fryt33k: @InzMovi: @LordLookas: @Grzechoooo: @pzlpzlpzl: @KaloryfeR: @PrzemytnikCzosnku: @wdowapotedlarzu: @kinlej: @ego1569: @supernick: @praczka-ubijaczka: @szancik: @Wykupiciel: @analiza-matematyczna: @Dawidinho8: @szancik: @Aguch:
  • 60
@Andrzej_Syn_Janusza: Nie będę Ci nic mówił, czy dobrze czy źle. Nie słuchaj nikogo, napisz to co uważasz za słuszne.

Jeśli nie chcesz napisać książki to chociaż nie usuwaj konta. Chętnie poczytam jeszcze coolstory spod Twojego pióra (palców), a każdy codziennie spotyka ciekawe sytuacje. Ja nie umiem swoich ubrać w słowa, Ty potrafisz, mimo, że kształcisz się w zupełnie innym kierunku.

No ale nic, powodzenia życzę :)
@Andrzej_Syn_Janusza: To teraz Cię kompletnie nie rozumiem. Mówisz że dla Ciebie nadal jest 9/10 a samego siebie oceniasz nisko. Skoro masz niską samoocenę, to raczej ciężko będzie Ci znaleźć drugą taką, w dodatku tak w Ciebie wpatrzoną laskę (bo jeżeli sama po tym nalega na kontakt to uwierz mi stary - coś jest na rzeczy!).

Jeżeli traktujesz to jako wartościowe doświadczenie - 100% zajebiste podejście, piona. :) Ale czemu by nie
@Andrzej_Syn_Janusza zalatuję #logikarozowychpaskow ale to #logikaniebieskichpaskow

1. Miej dziewczynę prawię ideał na wyciągniecie ręki.

2. Nie interesuj się nią.

3. Szukaj kolejnej takiej i chciej się ożenić za 10 lat, a zostaną Ci lafiryndy, dziwki, pasztety :( Smutne. Ja bym spróbował coś więcej z nią wykminić. Ale teraz to
Pobierz s.....k - @AndrzejSynJanusza zalatuję #logikarozowychpaskow ale to #logikaniebieskich...
źródło: comment_T3aiiaAT3DypOfHfUP1KEJgBdy2EpH6L.jpg
@Dawidinho8: Dzięki za miłe słowa. Nie mówię, że to moje ostatnie słowo. Po prostu wyjaśnię sprawę i tyle. Mam wakacje, ona jedzie do siebie, więc i tak pewnie nic już bym nie zdziałał, a na dojazdy za dużo zeszłoby czasu. Traktuje to jako wartościowe doświadczenie, ale stwierdziłem, że warto nabrać więcej doświadczeń. Nie zerwę z nią kontaktu, w październiku spotkamy się i tak w studbazie. A co się wtedy wydarzy, tego