Wpis z mikrobloga

Moje nieobycie towarzyskie przeskoczyło dzisiaj o kilka lvli wyżej.

Krążąc w kółko po pracy mijam chłopaka sprzedającego oliwki. Kiedy go mijałam za każdym razem proponował mi degustację. Ja tylko z uśmiechem szłam dalej.

Dzisiaj znowu zaproponował, żebym jednak skosztowała. Wystawił wykałaczkę z oliwką, więc podeszłam i bez namysłu zrobiłam "ciamk", zamiast jak czlowiek wyciągnąć ją chociaż z jego dłoni po czym uciekłam xD

#stulejacontent #heheszki #bekazjofridd
  • 40
  • Odpowiedz
@sizzla: Czemu chcesz ją karmić winogronami skoro wyraźnie napisała, że pyszne oliwki? Jeszcze się okaże, że ma uczulenie na winogrona i prosta okazja do udanej randki się zepsuje bo będziesz ją musiał wieźć na ostry dyżur przez drobną inwencję własną.
  • Odpowiedz
@Aruturu: Ja sobie wyobrażam, ale mam bardzo bujną wyobraźnię. Przed moimi oczami roztacza się scena, w której @Jofridd i @Sizzla leżą na jakiejś leżance w buszu (ale takim bardziej hollywoodzkim, czyli nie otaczają ich komary ani inne potwory), w pięknej okolicy, w tle słuchać szum wodospadu, generalnie taka piękna dziewicza dzicz, Sizzla stworzył wachlarz z palmy wykorzystując podstawowe zdolności konstrukcyjne, które zdobył na mirkoblogu czytając o AutoCadzie i
  • Odpowiedz
Dzisiaj znowu zaproponował, żebym jednak skosztowała. Wystawił wykałaczkę z oliwką, więc podeszłam i bez namysłu zrobiłam "ciamk", zamiast jak czlowiek wyciągnąć ją chociaż z jego dłoni po czym uciekłam xD


@Jofridd: teraz biedak myśli, że Ty go podrywałaś i już pewnie wymyślił plan związku z Tobą na 30 lat: ślub, dom na kredyt, 3 dzieci( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz