Wpis z mikrobloga

@Pucios87: Był tu kiedyś jakiś Mirek, który twierdził, że przez krótki czas pracował w Radomiu z Sebą. Pisał on, że Sebuś był obiektem drwin innych pracowników, a jeden z nich kazał nawet Sebolowi oddawać kanapki
  • Odpowiedz
patrzac po tym jak trzyma rece jestem na 100%pewny ze mentor jedyny udział w bójkach jaki miał to jak był gnębiony w szkole i kopany na podłodze


@Pucios87: Dobrze jest, na jego miejscu wchodziłbym od razu do klatki z Kiecolem
  • Odpowiedz