Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: problem w tym że dla CIEBIE się super gadało, a dla niej to norma bo pewnie z każdym facetem jej się tak dobrze gada w porównaniu do twojej wizji że Tobie tylko z nią, kiedyś miałem koleżankę i powiedziałem jej że super nam się gada ( nie, nie chciałem z nią być) odpowiedź? - no ja się z każdym chłopakiem super dogaduje.
Tak samo jest jak poznajesz dziewczynę, jest
  • Odpowiedz
Dawno temu poznałem dziewczynę z którą na pierwszej randce rozmawiało mi się tak jakbym znał ją od zawsze


@mirko_anonim: Oh sweet summer child xDDDDDDDDDD Nawet dalej nie czytam
  • Odpowiedz