Wpis z mikrobloga

✨️ Dlaczego nie warto inwestować w akcje bez wiedzy?
Ja to się dziwię, że chce się wam odpisywać temu retardowi z poddasza od blików. Gniazdownik z deficytami atencji który parę lat temu na dołkach rentę zaczął wrzucać w akcje i hajs po babcynej stodole i poletku za nią (akcje, których i tak w życiu nie spienięży, bo życia nie zna i skończy jak te dziady w nędzy z milionami zaszytymi w materacu), pisze jakieś w#$rywy jak po wylewie, a wy dalej go brokatem obsypujecie. Nie wiem... Ten sam chyba mental macie, co on.

#gielda

〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta

👉 Z Twoją pomocą możemy działać dalej! Wspomóż projekt

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach