Aktywne Wpisy

panna_kotta +35
Was też w-----a , jak ktoś sobie stosuje własne zasady pisowni , czyli pisze w ten sposób ?
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O
Albo w taki...... milion wielokropków.....
Albo jeszcze lepiej w ogóle nie stosuje znaków interpunkcyjnych pisze ciągiem po prostu można p-------a dostać i nigdy nie wiadomo o co chodzi
O

keep_it_real +36





#gielda
źródło: image_picker_B9A6FF60-9A30-43CD-8E65-A11D2F7AF849-66510-00001B378E883A82
Pobierzźródło: IMG_9483
Pobierzźródło: obraz
Pobierz