Wpis z mikrobloga

@ReganRphl: a czemu miałby kupować spółkę która chciała by zarabiać na data center zamiast takiej która już zarabia a mają podobną kapitalizację.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@ReganRphl: A widziałeś jakie ma długi CoreWave? No poziomie zarządzania spółką, Nebius najlepiej sobie radzi z NeoCloudów. Nie robi ATMów jak IREN i nie ma długów jak CoreWave. Zawsze Nebius Nad CRVW
  • Odpowiedz