Aktywne Wpisy

Kagernak 0
Steam machinę za 4400. Kurde sporo, ale prawdę powiedziawszy to nie wiem czy niektórzy za na przykład dwa lata będą z zadowoleniem przyjmowac fakt, że za tyle kupili (choć oczywiście mogli dopłacić trochę i zdobyć lepszy sprzęt) bo AI nie wydaje się ani trochę zwalniać a wizję poprawy sytuacji są co najwyżej mgliste. Jak uważacie, jak powinien postąpić taki przeciętny człowiek co potrzebuje nowego kompa.
#pytanie #technologia #
#pytanie #technologia #
Co ma robić człowiek, który chce nowego PC?
- Kupić steam machinę dla spokoju 12.1% (14)
- Kupić lepszy komp za kilka tysi więcej 41.4% (48)
- Czekać, ceny w końcu spadną 20.7% (24)
- Czekać bo granie w chmurze to przyszłość 2.6% (3)
- Najlepiej stać się konsolowcem 23.3% (27)

Teuvo +33
okazało się że nie mam jajek i plan na drugie danie jest zrujnowany





Mam już dość tej pogardy rzucanej na #programista15k. W związku że mam 40+ pamiętam jak pogardzano informatykami bo są piwniczakami. Potem przyszło parę lat tłustych to duża cześć facetów dostała małpiego rozumu. Nagle pojawiły się jakieś sensowne pieniądze, a ci poczuli sie jak jakieś gwiazdy rocka. Nie dziwie się trochę bo z pieniędzmi przyszło zainteresowanie płci przeciwnej, W każdym razie powstała piękna bańka o mit programisty, którzy sami devi podsycali. Kuriozum było dla mnie ze znam kilkunastu chłopa co chwaliło się że zarabia tyle ile ma na fakturze (łącznie z vat), żeby podbić efekt wow. Kij, że potem trzeba z własnej kieszeni opłacić podatki i zus. Teraz jest na rynku słabo. Duża konkurencja, duże wymagania, czesto trzeba kilk msc na bezrobociu spędzić żeby cokolwiek znaleść. I wisienka na torcie, Siedzę sobie na tym niestabilnym rynku pracy (jak większość wykopków, nie tylko IT) i wybucha afera #lekarz100k. Kogo się obwinia, że "zazdrości" - programistów. Najłatwiej zrzucić nienawiść na inna grupę zawodową.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
@mirko_anonim: jeszcze jak ( ͡