Wpis z mikrobloga

bez polskiej husarii żołnierz ukraiński zastanawiałby się w 2022


@Sram_Rzarem: bez tych zlych banderofcow dzisiaj mozliwe siedzialbys w blocie i guwnie na froncie.
Polactwo nawet nie jest w top 10 krajow, ktore wyslaly wojskowa pomoc na ukraine, boli prawda co nie?

Bez wielkiej polskiej husarii to już by Cię rusyfikowali od
  • Odpowiedz
300 czołgów to ilość homeopatyczna, kraby, migi, opłacone starlinki


@gaz_wieprzowy: Tak, gowno to znaczy w wiekszym rozrachunku w tej ponad 4 letniej wojnie. Pomoc na skale, ktora starczyla na miesiac wojny.
100 lat temu amerykanie wysylali takie ilosci ruskim tygodniowo.
Ale mnie rozpieprza to wielkohusarskie myslenie, jakby wielga bolzga robila laske ze rzucila pare czolgow ukrainie, przeciez to nie ma praktycznie zadnego znaczenia w tym momencie. Bardziej pomogly ukrainie chiny
  • Odpowiedz
@KIaudik: Zapominasz o najważniejszym. Polska dawało to wszystko jako pierwsza. Kiedy na zachodzie zastanawiali się czy w ogóle im pomagać my już wysyłaliśmy im czołgi. Więc w liczbach bezwzględnych może nie wypadamy najlepiej, ale bez naszej pomocy, to co wysyłali amerykanie czy niemcy nie byłoby w ogóle potrzebne, bo wcześniej ukraina by upadła. Nie mówiąc o tym jak lobbowaliśmy za tym, żeby im pomagać, albo przyjmowaliśmy uchodźców w polsce jak
  • Odpowiedz