Wpis z mikrobloga

@Mechamaru czy ogólnie freiren to spoko chińska bajka? Nawet w tv puszczają z lektorem więc jest popularna pewnie. Czy to bardziej gadanie czy walka?
  • Odpowiedz
@0mezrp: pierwszy sezon 10/10, drugi trochę słabszy bez większego "konkretu" przez cały sezon

Generalnie peak anime tylko jest to trochę taka "powolna" ala baśń więc nie każdemu może przypaść do gustu

Jedno z niewielu 10/10 na mojej liście
  • Odpowiedz