Wpis z mikrobloga

  • 0
@LamajHarma: no już bez przesady. Jak Zidane czy Thuram byli 2 pokoleniem, to dzisiejsi to 3, czasem 4 pokolenie migrantów z francuskich kolonii. Wciąż, to afrykańczycy, a 1960 rok wcale nie był tak dawno jak nam się wydaje.
  • Odpowiedz