Aktywne Wpisy

Wczoraj udało mi się przejść Forester Pass. Jest to najwyższy punk na trasie całego szlaku #pct . Wynosi on 4009 mnpm. Na głównym zdjęciu widać taki mały kawałek śniegu na górze - tam właśnie jest ten przesmyk. Z daleka wygląda groźnie ale nie było ciężko . Szlak jest dosyć łatwy tylko przewyższenie ciężkie do przejścia . Po drugiej stronie góry za to było dużo śniegu . Jako że byłem tam
źródło: image_picker_98665C97-8C4B-4476-81B0-4F47C46E41B5-14039-0000015E257D29D7
Pobierz
Teuvo +12
kupiłem majtki





źródło: obraz
Pobierz