mir_anonim mir_anonim 04.06.2026, 10:39:09 via Wykop 27 + @sprawek: Te pieniądze i tak nie były mi potrzebne...
Zgagarast Zgagarast 04.06.2026, 11:13:17 via Wykop 1 + @sprawek: Jakim cudem wy jesteście na minusie po takiej serii zysków na Ameryce? Ja od maja na samych zamkniętych pozycjach (również tych stratnych) jestem 11% na plusie, a to nie uwzględnia dalej otwartego Microna z obecnie średnią 900$
0suchy0 0suchy0 04.06.2026, 14:13:48 via Wykop 0 + @sprawek: powinno byc its money back jak juz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
sprawek sprawek 04.06.2026, 14:17:38 via Android 1 + @0suchy0: ja tylko zayebałem tego mema, ale mam przeczucie, że ten błąd to specjalnie ( ͡° ᴥ ͡°)
sprawek sprawek 04.06.2026, 14:18:01 via Android 0 + @Zgagarast: ja na plusie, ale postuje (nie)śmieszne memy
źródło: 12483
Pobierz