Wpis z mikrobloga

Kto najsłabiej sobie radził jako zdrajca w tym sezonie?

  • Wojtek 5.4% (19)
  • Igor 10.7% (38)
  • Natalia 18.1% (64)
  • Łucja 59.9% (212)
  • Iza 5.9% (21)

Oddanych głosów: 354

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Desperat00: Nie no bezapelacyjne Łucja. Aktoreczce się wydawało że jak coś zmyśli, to będzie "wielka" manipulantką, a nie dość że uderzyła w parę z zomo, co skończyło się dla niej ostrym trzepaniem, to jeszcze zrobiła to tak nieudolnie, że każdy miał już pewność że została zdrajcą xD
  • Odpowiedz