Wpis z mikrobloga

Po godzinie Biedronia na wykopie, cały nasz tag uznałby za patologię i zaczął nas gnębić banami. Biedroń jest cynglem wykopu od brudnej roboty. Spuszczamy go ze smyczy na magicala i to wszystko.
  • Odpowiedz