Aktywne Wpisy

Wczoraj udało mi się przejść Forester Pass. Jest to najwyższy punk na trasie całego szlaku #pct . Wynosi on 4009 mnpm. Na głównym zdjęciu widać taki mały kawałek śniegu na górze - tam właśnie jest ten przesmyk. Z daleka wygląda groźnie ale nie było ciężko . Szlak jest dosyć łatwy tylko przewyższenie ciężkie do przejścia . Po drugiej stronie góry za to było dużo śniegu . Jako że byłem tam
źródło: image_picker_98665C97-8C4B-4476-81B0-4F47C46E41B5-14039-0000015E257D29D7
Pobierz
Teuvo +12
kupiłem majtki





źródło: xd
PobierzWin-win
źródło: 6f6p44-3593376482
Pobierzźródło: 37ac65d4c671760fed5fcf610f295cf6
PobierzTrzeba było przepić pieniądze te
Albo zgubić, to mniejsza szkoda
Mogłeś też tę kasę oddać mnie
To bym wydał przy drodze na k---ę