Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty https://wykop.pl/wpis/84878423/kryptowaluty-nie-smakowal-wam-bitcoin-po-59k-to-be
tak jak pisałem. kwiecień UP do zmiany Powella, w wakacje coś tam sobie spadnie (wyprzedaż newsów), a potem do mid terms do listopada znowu UP.

#gielda #inwestycje #bitcoin #ethereum
@memforis +20
#kryptowaluty nie smakował Wam #bitcoin po 59k$? to będzie smakował za 100k$ ;) co się wykrwawiło to się wykrwawiło :)
do zmiany Powella i tax return w kwietniu UP, wtedy sell in may, a potem w lato zima i do końca roku UP :)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memforis: Sugerowanie, ze wzrosty lub spadki wyznacza miesiąc a nie to ze po mediacji Pakistanu pdf trump ogłosił 2 tygodniowe zawieszenie broni pod warunkiem otworzenia cieśniny. Czekamy jedynie na doprecyzowanie czy mial na myśli cieśninę Ormuz czy kolejnej 13 latki.
  • Odpowiedz
  • 0
@jegertilbake: timing przed różnymi ważnymi dla USA wydarzeniami też ma tu wg mnie pewne znaczenie. myślę, że nie powinniśmy z tym dealować. czasem czuję, że coś z czymś specjalnie koreluje i jest robione poza kulisami (teatrzyk dla gojów). wg "kalendarzyka" BTC miało mieć dołek w październiku, a tu zonk. żeby np. szło teraz wyżej pod listopad do mid terms, bo wykrwawiło się wyjątkowo wcześniej, żeby miało z czego odbijać. taka
  • Odpowiedz
@memforis: Osoby wierzące "w kalendarzyk" inwestujac w BTC to tem sam lvl n----------a mózgowego co katolicy ze swoimi jakze niezawodnymi kalendarzykami ruchania

J---ć trumpa, juz dlugo będzie martwy a Bitcoin pozostanie nadal niewruszony czekając na wydobycie kolejnego bloku
  • Odpowiedz