tyrytyty tyrytyty 19.03.2026, 21:45:45 via Wykop 52 + @Krx_S: mamy Zagłębie Lubin Leszka Ojrzyńskiego w el. LM za rok i Zawiszę Bydgoszcz w el. LE.
źródło: image
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez autora