Tysiące ton zużytych gaśnic wjechały do Polski. Zatrzymano Włocha

Blisko trzy tysiące ton nielegalnie sprowadzonych do Polski odpadów głównie zużytych gaśnic to bilans działalności 43-letniego obywatela Włoch, prezesa małopolskiej spółki. Mężczyzna usłyszał aż 218 zarzutów i stanie przed sądem w Mysłowicach. Grozi mu nawet 10 lat więzienia.
z- 51
- #
- #
- #
- #
- #
- #

















#mundial #mecz #pilkanozna #sport #fifa
źródło: 1000033497
Pobierz