Aktywne Wpisy

sprynek +157
To niezle wydarzenia dla #rozowepaski - malowanie gołego Modela i upijanie się winem w między czasie xD
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
Niech otworzą odwrotne wydarzenie - browary i goła laska, ciekawe co by pisali.
#logikarozowychpaskow #wroclaw #niebieskiepaski #zwiazki
źródło: IMG_6434
Pobierz
wscieklykabanos +340
Przypominam, że to pciembiorcy sprowadzają dzicz do Polski.
Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.
https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html
#polska #januszebiznesu
Funkcjonariusze z Placówki SG w Olsztynie zakończyli kontrolę legalności zatrudnienia w branży produkcyjnej. 70 cudzoziemców pracowało nielegalnie. Wszyscy posiadali fikcyjne zaświadczenia o podjęciu studiów.
https://www.wm.strazgraniczna.pl/wm/aktualnosci/71999,Fikcyjni-studenci.html
#polska #januszebiznesu
źródło: 2-348369
Pobierz



Czy w najbliższym miesiącu użyta zostania Atomica?
Dobrze że mu więcej nie wchodzi niż wchodzi.
https://www.youtube.com/watch?v=kvdoqukIup4&t=1081s
Ja tam osobiście nie wierzę że to zrobią, no ale
Aż mi dowcip przypomniałeś:
- stuk puk
- kto tam?
- a p---a pan jesteś, nie jasnowidz
( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kotouak: Wiesz no ja lubie konkrety ale atomóki nikt od prawie 100 lat nie użył poza straszeniem w TV i robienia propagandy.
Jackowski lubi walić konkrety (dlatego ma te 5% skuteczności)
Dałem tak dla ciekawostki, że ktoś takie scenariusze