Wpis z mikrobloga

W tę ładną niedzielę, co robisz?

  • Siekam cebulkę. 11.4% (5)
  • Oczywiście, że topię złoto i robię z niego monety. 13.6% (6)
  • Poluję na ścierwojady. 20.5% (9)
  • Nic tak nie koi nerwów jak porządny skręt. 20.5% (9)
  • Bilgot chodź tu, Bilgot idź tam… 29.5% (13)
  • Gotuję potrawkę z chrząszcza a la Snaf. 4.5% (2)

Oddanych głosów: 44

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach