Aktywne Wpisy

Jazon +8
#kiszak
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD
Jak się czujecie z tym, że Kiszak zarobił w c--j siana na monetyzacji Gothic Remake, osiągnął peak swojej oglądalności, a na dodatek sprawił, że w cholerę ludzi (w tym wam) pękła d--a? XDDD
Na pewno go bolą te recenzje na steamie o pobiciu menela, płacze pewnie później w nocy i ociera łzy Rumuńskimi Lejami xDDD

Krupier +77
Chłop se nockę na rodos spędza, dajcie spokój.
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
Ciemno, cisza, muzyczka z Life is Strange, no jest klimat.
Kurczę, może i taka zwykła rzecz, ale jakoś jaram się. Czuję się znów jak za dzieciaka gdy spało się gdzieś w domkach w ośrodkach wczasowych pracodawcy rodziców albo po prostu pod namiotem. (ʘ
źródło: 1000007207
Pobierz




Wczoraj mignął mi obrazek, że polacy stanowią największą grupę wchodzącą w związki małżeńskie z kobietami za granicy (autor chyba usunął wpis bo nie mogę go znaleźć). Ponad 2000 zawartych małżeństw z ukrainkami. Polki w tym czasie zawarły ponad 500 z ukraińcami i była to największa grupa małżeństw mieszanych w tej płci. I autor napisał, że to jednak polacy statystycznie bardziej lecą na zagraniczne kobiety, niż polki na zagraniczniaków. No dobrze, to mam dwa pytania:
1) jak wyglądają liczby jeśli chodzi o związki nieformalne? I to nie tylko w polsce, ale i za granicą.
2) statystyki podawał gus i są to małżeństwa zawarte w polsce, a ma ktoś statystyki takiej wielkiej brytani lub niemiec? Bo zaraz się okaże, że według niemieckiego gusu niemcy najczęściej żenili się z polkami w liczbie 5000.
#demografia #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #statystyka
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Dipolarny
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
@WybitnyDamian: słuchaj no…
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
To chyba logiczne ze oni będą sie częściej żenić z zagraniczna baba bo w kraju kobiet nie ma xD
I druga rzecz. Obecnie w polsce to faceci chcą miec częściej dzieci niz kobiety