Aktywne Wpisy

lubie-sernik +13
W przyszłym tygodniu planuje iść sprawdzić #perfumy MITH w Bangkoku.
Polecało mi je kilka osób tutaj.
Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.
Polecało mi je kilka osób tutaj.
Na jakieś konkretne mam zwrócić uwagę? Bo z tego co widzę na stronie to wybór jest duży.

melquiades +60
Totalną żenadą ze strony TVP jest zupełny brak wypożyczeń komentatorów z innych stacji żeby ten komentarz podczas mundialu trzymał jakiś poziom, tak jak to było jeszcze kilka lat temu. Przy 104 meczach efekt jest taki, że 3/4 meczów komentują jakieś nołnejmy zabijające emocje, a resztę robią w kółko Borek i Laskowski. Nie wiem czy jakby taki mecz jak ten skomentował ktoś żyjący na co dzień angielską piłką jak np. Pełka to takiemu




![Moja mama mogła żyć, ale nie było dla niej miejsca [na OIMIE]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/d58140d2e77085c69d1acf192736e4f5aa8a2f3cd44b5a6317588b87f12d3322,q80.webp)
Mirki i Mirabelki mam problem.. Znam się z pewną dziewczyną dwa lata, miałem z nią super kontakt, codzienne pisanie itd. z czasem zaczęły się spotkania i był moment że myślałem że w końcu coś będzie między nami. Problem pojawił się później kiedy było coraz lepiej to ona zaczęła się dystansować w sensie takim że codzienne pisanie i spotkania były ale jednak żadnej bliskości itd. nie. Później to zauważyłem i sam zacząłem odpuszczać ponieważ nie chciałem naciskać i myślałem że kontakt po prostu sam się wypali. Ale tak nie było, dalej codziennie się odzywała i proponowała spotkania ale później już przestała. W końcu stwierdziłem że po prostu się jej zapytam jaki jest jej cel tej znajomości, powiedziałem że skoro nam się dobrze dogaduje i mamy już długo kontakt to może warto to przenieść na coś więcej (związek) no i wtedy się zaczęło. Powiedziała mi że nie jest emocjonalnie gotowa na związek (21 lat), że ma problemy w głowie z którymi nie może sobie teraz poradzić i wie że nie przekazała by mi emocji i nie chce mnie zranić. Ja natomiast byłem zawsze bardzo zaangażowany w nią i chciałem w przyszłości spróbować czegoś więcej. Stwierdziłem po prostu że najlepszą opcją będzie urwanie kontaktu lub bardzo duży dystans. Nie chcę się w tym dusić, wydaje mi się że jak by coś czuła to by sama chciała spróbować a po teraz wydaje mi się że ten kontakt był po to że było jej po prostu wygodnie tak jak jest. Co powinienem zrobić? Czy urwanie kontaktu to dobry krok? Trochę szkoda mi tej dwuletniej znajomości ale też skoro ona nic nie chce to nie wiem czy jest sens iść w to dalej #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
🫶 Twoje wsparcie = dalszy rozwój projektu. Wspomóż projekt
Nie jest gotowa na związek akurat z Tobą ( ͡º ͜ʖ͡
@whos_your_daddy_snakegirl: z każdym innym byłoby tak samo. A że olać to się zgadzam
Ileż to ja widziałem akcji wśród znajomych ze ktos lata za dziewczyna, ona nie jest niby gotowa na związek ale potem sie pojawia chad i juz wszystkie rozterki znikają
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
Czeka na chada, a ty nim nie jesteś, dlatego "nie jest gotowa" :)
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
@mirko_anonim: jeśli cię męczy to lepiej to skończyć, niestety w sprawach związkowych trzeba myśleć przede wszystkim o sobie, bo jak ty będziesz wykończony to partner/partnerka też - szkoda marnować sobie czas. Bardzo ciężko zmienić styl przywiązania bo to jest głęboko wyryte w psychice, da się, ale nie licz, że po czasie zrobi się ciepło, pewnie będzie uciekać już do końca życia. Ja żyję z uciekającą
@spedytor15k: ale w sumie to skąd to wiesz? Może tak być, ale równie dobrze OP może się jej nie podobać
Zapamiętaj sobie naczelną zasadę wszystkiego: to kobieta wybiera mężczyznę który ją wybierze, gdybyś został wybrany, to byś o tym wiedział.
Może kasjerke na Orlenie zapytaj następnym razem
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
@spedytor15k: jaki związek??xd²
OP znał babe 2 lata, i nawet jej nie ruchał,
Czyli z biologicznego punktu widzenia zmarnował czas i zasoby,
Już lepiej jak by próbował po kilku dniach od poznania całować a ta mu dała w pysk, przynajmniej by wiedział od razu że nie będzie związku i szukał by z inną