Aktywne Wpisy

Qurvinox +12
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?

iquiet +26
Dziś kolejny raz przetestuje czy książeczka honorowego dawcy krwi spowoduje, że nie będę czekał w kolejce do lekarza.
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to
Tydzień temu w rejestracji do innego lekarza się nie udało (obowiązuje kolejka i trzeba się dostosować xD).
Ciekawe czy dziś też oleją to, że człowiek oddaje krew i ma pierwszeństwo w kolejkach czy uszanują to





Ale jeszcze zastanów się nad innymi opcjami, może poszukaj żony z innych krajów. Może z Wietnamu albo Tajlandii, albo jakaś latynoska. Ja bym szedł w tym kierunku gdybym chciał mieć rodzinę
A Twój wzrost nie jest nikczemny, jest normalny.
Btw. widać, że całą wiedzę o świecie czerpiesz z wykopu. Mało to poważne, jak na osobę w Twoim wieku. Chyba że to bait
@MirkoAnonim nope, czesciowo widzialem to nawet u znajomych, zdziwilem sie jak to moze byc latwe gdy normalnie podchodza do dziewczyn
@mirko_anonim: możesz sobie codziennie łamać nogi i wydłużać. Dodasz 5-10 cm, przez pół roku nie będziesz chodził, wydasz też jakieś 100k, i masz w pakiecie szansę zostania inwalidą.