Wpis z mikrobloga

Zgłosiłem wpis @FaktyTVN http://www.wykop.pl/wpis/8392048/#comment-21628192 za naruszenie uczuć religijnych. Nie chce tutaj komentować decyzji moderatorów, bo nie mam takich kompetencji, o to powinien zadbać ktoś inny. Natomiast mam wielką prośbę do @FaktyTVN , aby poświęcili trochę więcej czasu nad formułowaniem swoich wypowiedzi, zwłaszcza gdy balansują one na granicy dobrego smaku. Nie stosujcie tutaj retoryki typowej dla TVN, bo takie coś to możecie robić w zakresie swojego programu, a nie tutaj. Nikt nie będzie tolerował panoszenie się jakieś „telewizyji” na wykopie, zwłaszcza gdy reprezentuje ona taki poziom: „Nie można być tylko trochę dziewicą, no chyba że jest się Matką Boską”. @FaktyTVN proszę w sposób dojrzały odnieść się do swojego wpisu.

#tvn #tv #4konserwy #religia #afera
Timidek - Zgłosiłem wpis @FaktyTVN http://www.wykop.pl/wpis/8392048/#comment-21628192...

źródło: comment_HkVuSzHz3L4gwZ6maPc0muLVI3JxZNgp.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Timidek: O, dzięki za ten wpis. Chciałem ich faktycznie oddzielić od TVN24, ale jak widać, zrobiłbym głupotę. Więc jechanie po nich, uważam za jak najbardziej słuszne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Timidek: A ja powinienem zgłosić Twój wpis za obrazę zdrowego rozsądku. Tzw. "obraza uczuć religijnych" to największy absurd w kodeksie karnym zaraz po "pobiciu ze skutkiem śmiertelnym". Swoją drogą bardzo słaba ta Twoja wiara, że taka pierdoła potrafi ją obrazić.
  • Odpowiedz
  • 10
@Timidek: Swoją drogą nie wiem kto im prowadzi to konto, chyba jakiś stażysta gimbus, przecież tych żalosnych pierdów jakie oni produkują w ramach odpowiedzi nie da się czytać. I jeszcze ta emotka wszędzie ":D"
  • Odpowiedz
@Timidek: jak takie coś cię obraża to mam dobrą radę, wyprowadź się z Wykopu, tutaj pojawiają się często takie "drastyczne" i "obrazoburcze" treści. Lepiej dla twojej delikatnej psychiki żebyś tego nie oglądał.
  • Odpowiedz