Wpis z mikrobloga

Jeśli naprawdę nie mogliśmy wnieść oprawy "to jest polska" to beka fest xD
#mecz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ejmen: @Bella_88 @umorusany_w_kale Bydło kibolskie zamknąć za te race i patolę co tworzą, ale oprawy to część meczu, część widowiska, powinny być. Jednak, nie wpuszczenie z oprawą " Tu jest Polska" jest kompromitacją oraz hańbą i powinny osoby, którym to przeszkadzało i nie została wpuszczona, zostać wezwani na rozmowę, co mu w tej oprawie nie pasuje.
  • Odpowiedz
@Ejmen:

Nie wpuszczenie zupełnie normalnej patriotycznej oprawy to jest skandal

Bo nie wnosi się osprejowanych prześcieradeł na mecz tej rangi. Co, ma tam siedzieć przy wejściu komisja, rozwijają te transparenty i debatują czy jest ok patryjotyczny 8/10, czy nie?
  • Odpowiedz