Wpis z mikrobloga

Idzcie se do lidla i kupcie 8 piw w cenie 4 to takie 8 perełek wyjdzie z 15zł a sie czlowiek opije i starczy na cala noc/posiedzenie. Gdybym pil juz bym byl po zakupach i otwieral piwko #przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach