denwood denwood 16.10.2025, 05:56:36 0 + Świeżo kupiony sprzęt, pierwsze uruchomienie i na moje oko głowica bije? Ktoś coś? Tak ma być? Kiedyś za mocno parłem na swoją wiertarko-wkrętarkę z udarem w beton i efekt był podobny#pytaniedoeksperta #nieznamsietosiewypowiem #budujzwykopem #bosch
G06DbT G06DbT 16.10.2025, 05:58:51 via Wykop 0 + @denwood: ale to plastikowy odlew osłony nie jest idealny, widać że wałek kręci się w osi.
denwood denwood 16.10.2025, 06:00:22 via iOS 0 + @G06DbT tak myślałem ale jak zakładam uchwyt i wiertło to juz calosc tańczy. Co robię zle?
denwood denwood 16.10.2025, 06:49:49 via iOS 0 + @G06DbT i max obroty tu: https://streamable.com/9ntlwm
ooooooooo ooooooooo 16.10.2025, 06:54:49 via Wykop 1 + @denwood: niestety bosch równa do chinskiego badziewia, kupilem ostatnio mini szlifierke to jakos plastikow gorsza niz w multipli, ha tfu na niemca
G06DbT G06DbT 16.10.2025, 07:03:09 via Wykop 1 + @denwood: a no nie, to troszkę za duże bicie ma, oddaj w p---u.
Kiedyś za mocno parłem na swoją wiertarko-wkrętarkę z udarem w beton i efekt był podobny
#pytaniedoeksperta #nieznamsietosiewypowiem #budujzwykopem #bosch