Aktywne Wpisy

wiktor-wkpl +737
#mecz #pilkanozna #mundial #mundial2026 #sport
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
NIE PATRZ NA JPG PRZED PRZECZYTANIEM!
Do rozpoczęcia Mundialu pozostał równy tydzień. Z racji, że będzie to turniej bez Reprezentacji Polski dla wielu z nas te mistrzostwa delikatnie straciły urok pod względem kibicowskim. Sam nie bardzo wiem komu kibicować i pomyślałem, że wielu z Was ma podobny problem.
Tak więc spróbujmy sobie urozmaicić to piłkarskie święto.
źródło: 7602
Pobierz
zapasowy-pirat +54
#kiszak
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.
Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -
Witajcie z tej strony osoba która siedzi w gameDevie oraz Unity.
i takiego syfu jak playable teaser EoE dawno nie widziałem.
Z ciekawości zdekompilowałem kod źródłowy dotPeekiem i nie wróżę tej grze dobrze - no chyba że zostania napisana na nowo.
Kod jest albo pisany przez ChatGPT lub inne AI, albo robiony przez kogoś po kursie -






#playstation #psplus #konsole
Poza tym skoro gram w grę od początku do końca to znaczy, że ją lubię a skoro ją lubię to za jakiś czas będę na pewno chciał do niej wrócić. Tak samo jest z ulubionymi filmami. Po jakimś czasie się do nich wraca.
Opcja 1) kupujesz gry na płycie, uważasz się za lepszego
Opcja 2) większość i tak ma już abonament na rok wykupiony i zyska grę w cenie, do tych osób skierowany jest wpis - żeby wstrzymały się z wydaniem 300zl
A posiadanie gry na "własność"? Po co? Praktycznie nigdy nie grałem w tę samą grę dwa razy (pomijam jakieś gry z multiplayerem).
Po co? Po to właśnie, że jak najdzie ochota to zagrasz.m bo grę lubisz.
@kidi1: Wtedy zawsze można ją... kupić ponownie. Rzadko wracam do gier