Aktywne Wpisy

ossprime +47

Pangia +72
ja p------ę, ktoś tarpanem przyjechał na świąteczne zakupy do biedronki
#czarneblachy
#czarneblachy
źródło: 1000011370
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000011370
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: temp_file2452658247929453938
Pobierz14,5 roku - to nie są przelewki
@przemek-ja: to to zjada ze 3-4 kilo karmy na miesiąc, czyli nawet nie stówkę, licząc hipoalergiczną, albo półmokrą