Aktywne Wpisy

andrzejdragan +656
Cześć,
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)
nazywam się Andrzej Dragan, jestem fizykiem teoretykiem. Lewą ręką zajmuję się też fotografią i filmem, a w poprzednim tysiącleciu aktywnie działałem na amigowej demoscenie. 24. czerwca o 18:00 odbędzie się AMA z moim udziałem, na które Was serdecznie zapraszam. Od jakiegoś czasu robię co mogę, żeby ograniczać swoją obecność w publicznym obiegu, ale dla użytkowników Wykopu chętnie się z tego wyłamię, więc gdybyście mieli ochotę podyskutować, będę do Waszej dysproporcji :)

Winden +33
#ksiazki
Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa jest poziom wyżej jednak przy całej sympatii do twórczości polskich pisarzy.
Czytanie SF zacząłem od Zajdla i Lema, ale to arcydzieło Simmonsa jest poziom wyżej jednak przy całej sympatii do twórczości polskich pisarzy.
źródło: 1000018731
Pobierz




Cześć, planujemy pojechać w pierwszą podróż samolotem z dzieckiem. Dziecko jeszcze nie chodzi wiec chyba to dobry moment na pierwszy lot. Macie do polecenia jakiś kierunek w listopadzie aby było w miarę fajnie pogodowo, z dobrym transportem z lotniska itp? Myślałem o Weronie, Bari lub Wiedniu ale nie wiem jak te miasta są do chodzenia z wózkiem.
@kulawy_dzik: dlaczego tak myślisz? Lot samolotem nie jest neutralny dla organizmu. Zapytałeś chociaż pediatry o opinię? Robisz to dla siebie, dziecku wszystko jedno czy spacerujesz z nim po Wrocławiu czy Weronie, a dołożysz mu stresu w samolocie i ryzykujesz popsucie podróży innym. Ja wiem, że płaczące dziecko przeszkadzające innym to poświęcenie na które jesteś gotów, ale racjonalizacja jak
No i najlepiej jakis krotki lot do 3h. Tylko zajmijcie sie nim jak bedzie plakalo. Ja wzialem pakiet 20 kpl. stoperów do uszu dla współpasażerów jak pierwszy raz leciałem z dzieckiem (7 miesiecy) xD. Ale okazały się
@kulawy_dzik: to nie jest dobry moment, a ogolnie na wakacjach sie umeczycie, lepiej poczekac jak zacznie chodzic. Wspomnisz moje slowa ( ͡° ͜ʖ ͡°) niektorzy na sile chyba chca pokazac jak to fajnie z malym dzieckiem jest podrozowac i gdzie to oni nie byli jak mialo 2-3-4-5 mislesiecy xD dajcie dzieciom troche spokoju
Wiem ze bajt
@Kj5s6f2dk7s54o: Rozumiem że ty zapytałeś i stąd ta opinia? xD Nic w naszym życiu nie jest neutralne dla organizmu, nawet podmuch wiatru, bo jeśli go poczuliśmy to znaczy że organizm w jakiś sposób na niego zareagował
#heheszki
Każdego w-----a ryk i darcie się malucha, jego rodziców też. Ale żeby zabraniać mu z tego powodu odwiedzin u rodziny albo wakacji z rodzina to już według mnie przesada.
Także dziecko jak najbardziej na plusik, mimo że sam miałem akcje gdy mi trochę popłakało nad uchem w samolocie
(。◕‿‿◕。)