Aktywne Wpisy

lubie-sernik +61
Dobra nikt mi nie doradził jak odzyskać fotki skasowane z androida. Z kosza tez mi skasowały.
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
Macie tyle co mi zostało xD
Ja już w domu jestem, mega pijany hah xD ja juz nigdy nie pije obiecuje!
#sernikpodrozuje
źródło: 1000058251
Pobierz
Lolenson1888 +2





Ziomeczki z #nieruchomosci jest jeszcze jedna rzecz, którą warto by było wywalczyć. Rządowy system do zmiany administratora, zarządu wspólnoty. Obecnie gdy deweloperzy sprzedają mieszkania to ustanawiają swoją spółkę do zarządzania, a żeby ją zmieniać trzeba zbierać papierowe upoważnienia z nr dowodu i pesel. Ludzie boją się podawać takie dane. Gdyby można było online głosować na takie rzeczy było by dużo prościej zmienić zarząd wspólnoty nadany przez dewelopera. @KatarzynaPelczynskaNalecz
Taki zarządca od dewelopera ignoruje zgłoszenia dotyczące części wspólnych, a i często zawyża faktury za usługi upowiazanych firm.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
▶︎ Obserwuj nasz tag #mirkoanonim
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💚 Dzięki Twojej dotacji możemy utrzymać projekt i wprowadzać nowe funkcje! Wspomóż projekt
Jeżeli kupisz mieszkanie w pierwszym etapie inwestycji, zawiąże się wspólnota, która będzie sterowana przez spółkę powiązaną z deweloperem. Następnie będzie x kolejnych etapów inwestycji, to deweloper będzie miał większość "udziałów" niż wszyscy mieszkańcy razem wzięci, zmieni się to dopiero po przepisaniu połowy aktów własności z całego powstającego osiedla.
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer