@mirko_anonim: sp500 od ATH w lutym obsunął się 12% w USD, u ciebie jest ponad 17%, zakładam że to przez wycenę w PLN i opłaty - dobry moment wejścia miałeś ( ͡º͜ʖ͡º)
@PanKapibara: Zbieranie na emeryturę jest równie idiotyczne, co granie w Lotto. Historia niczego was nie nauczyłą? W Polsce co 30-40 lat następuje reset majątków, zmiana ustroju i właściciela tego terenu.
@ChillExecutiveOfficer: Największa zwała w historii i koniec obecnego systemu finansowego. To co teraz robi Trump to przygotowania do resetu długu. Oni doszli już do ściany i nie są w stanie spłacać zobowiązań. Przez kilkadziesiąt lat ściągali ze świata prawdziwe towary i w zamian dawali zapis w komputerze - dług. Po resecie nikt im już niczego nie sprzeda w ten sposób, więc Trump wywołuje szok. Amerykanie muszą szybko odtworzyć miejscową produkcję.
Powiedzmy hipotetycznie, jaka byłaby strata dla świata gdyby Iran jednak miał b--ń atomową i zrzucił ją na Izrael? Izrael coś produkuje? Nie ma tam surowców, technologii, co najwyżej kilka zabytków w Jerozolimie. Jest dużo piasku i oliwek
Kupuj ETF mówili xD
Będzie rosnąć 10% rocznie mówili xD
#gielda
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: mkarweta
💌 Nasza rozgłośnia baitowa potrzebuje Twojej pomocy! Wspomóż projekt
źródło: Screenshot-20250404-141442-XTB
Pobierz@mirko_anonim: wiadomo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HAHAHAHA
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
Historia niczego was nie nauczyłą? W Polsce co 30-40 lat następuje reset majątków, zmiana ustroju i właściciela tego terenu.
Po resecie nikt im już niczego nie sprzeda w ten sposób, więc Trump wywołuje szok. Amerykanie muszą szybko odtworzyć miejscową produkcję.