Wpis z mikrobloga

Mam umowe w playu na firme od 3 lat i od tamtego czasu nie ma nic lepszego w ofercie... Teraz mam umowe z miesiaca na miesiac, wiec moge przejsc gdzie chce, ale nigdzie nie widze, czy to na firme czy nie, lepszych warunkow. Place 37zł za 240minut, nielimitowane smsy i 1GB internetu. Minut i smsow mi starcza, nawet za duzo, ale wolalbym cos z wiekszym internetem (moze byc np. mniej minut, ale wiecej internetu). Znacie taką ofertę?

#orange #play #tmobile #telefony #abonament
  • 13
  • Odpowiedz
@gruchacz: masz umowe z miesiaca na miesiac? wiec ja bym wypowiedzial umowe i wtedy zaczna Cie molestowac zebys zostal i zobaczysz calkiem NOWE oferty. Ps. Odrzuc ze dwie a trzecia bedzie prawilna ;)
  • Odpowiedz
@gruchacz: A dzwoniłeś na infolinie? Teraz jak przedłużasz umowę to możesz dostać większość ofert które była w sprzedaży.

@holdfast: W play tak nie ma. Jak odrzuci pierwszą ofertę którą dostanie po wypowiedzeniu umowy to kolejnych już nie będzie.
  • Odpowiedz
@holdfast: Jak im mogło zależeć na mnie skoro ja tam pracuje i wiem jakie oferty może dostać klient. :D Po prostu dostałeś dwa zapychacze, a ta trzecia oferta to ta docelowa. To jedna z częściej stosowanych technik sprzedaży.
  • Odpowiedz
@holdfast: Albo ja pracuję w innym play albo Ty w innym przedłużałeś umowę, bo żeby dostać taką ofertę to trzeba spełniać odpowiednie warunki. Ile ja się nasłuchałem jakie to oferty dostał sąsiad/znajomy/kochanek jak jeszcze pracowałem przy przedłużaniu umów. Tak jak Ci napisałem wcześniej, konsultant zamiast od razu proponować Ci najlepszą ofertę najpierw przedstawił gorsze żebyś łatwiej zgodził się na tą właściwą.
  • Odpowiedz
@Nekron: rozumiem jak dzialaja te oferty. Pisze tylko jak ja to zalatwiam zawsze. Na umowie mam napisane umowa pracownicza itd. Wiec pisze jak jest u mnie, ppzdr
  • Odpowiedz
@gruchacz: jezeli odmowisz i nie zaproponuja nic nowego, to zadzwon sam i powiedz ze chcialbys z nimi zostac jak przygotuja dobra oferte,wspomnij o umowie pracowniczej,powiedz ze kumpel mial tez taka oferte jak Ty,chcial odejsc i mu zaproponowali super oferte pracownicza,jak Tobie nie zaproponuje takiej to odejdziesz.. jak na linii Ci odmowi to olej ich i zawsze mozesz zadzwonic jutro sprobowac i przystac na ich warunki powodzenia
  • Odpowiedz
@gruchacz: wirtualny operator, działają na nadajnikach pleja i t-mobile, działają już w innych krajach europejskich. Doładowanie tylko przez neta 19 i 29zl, kruczek taki że jak zjedziesz z kasą do zera to nie da się skorzystac z darmowego netu lub sms. Na otwarciu chwalili się, że starczy im 30 000 klientów żeby zarabiac więc nie ma co się bać że znikną czy cos, a nawet jakby to numeru nie stracisz bo
  • Odpowiedz