Wpis z mikrobloga

No dobra, mirasy. Zdaję relację xD Ale chwila, bo jestem trochę.... nie wiem, zjaraliśmy ten specyfik, co Piotszak motzno jara xD

I ogólnie beka w #!$%@?, bo się stresowałem na masę, a laska okazuje się zjarana i się brechta i mnie częstuje i razem palimy i się całujemy potem i znowu palimy i palimy i całujemy i tyle xD Ale zabawa dobra, beka w #!$%@? a w szafce mam czipsy i batony xD

#wyrywajzloginem #tfwnogf #coolstory #truestory #podrywajzwykopem #spamlista

Aaaaa i ustawiliśmy się na czwartek na film i jaranie i seksy xD A może i nie będzie seksów ale #bedo bo ja tak mówie XD

Wołam zainteresowanych:

@baobaby_dwa: @karczujmy_i_orajmy: @parys88: @Cender: @kamilprh: @D4kai: @bartek0: @EdenN: @parker0: @plnk: @KosmicznyDzem: @cholernik: @GGrindzior: @mietko: @oleorl: @D4kai: @Wypok_spoko: @Dawidinho8: @TPWC: @worlder: @basssiok: @SweetLeaf: @Loczus: @PurplePeace: @wojciechwojciech: @maxtrosoft: @Flowmaster: @Jonarz: @michalo94: @kasztanlikees3: @truskawkow: @stettiner: @Areooo51: @PanJakubek: @Czipsu: @to_ja_chlep: @wojciechwojciech: @chomikgumiok: @wuha: @Ulica: @osael: @efez0: @szon: @SweetLeaf: @Dawidinho8: @Loczus: @michalo94: @chomikgumiok: @cymcirymci: @PanWitold: @kasztanlikees3: @Jonarz: @wojciechwojciech: @rybak66zuo: @basssiok: @badumtss: @to_ja_chlep: @siodemkaxx: @typowyrandom: @SoulVictus: @kipex: @psposki: @FilozofujacaCalka: @Mcmaker: @Almodovar: @cabron: @velbo: @Xonar: @cysiutbg: @McCoy: @pshemson: @Blackman: @Lilac: @kuzyn1910: @tomilidzons: @Akryl92: @kAdi: @fiszasty: @jazgotx: @mmichalus: @Piterro: @marianoitaliano: @aluskonik: @Lorax: @kamil1210: @Biune: @mamo_jestem_w_internetach: @virus-t: @anonimowy_kot: @Shen: @Tea: @Seraphiel: @tomekmiki: @messern: @vomar: @Arkolita: @sylviya: @Chacha: @501st: @onomatobeka:

@Muszalski: @tusk: @3301: @6REY1MISTERIO9: @ReynevanDudek: @Dezanhil: @Eugenex: @kam1l: @qtaz: @Fabren: @Pietal: @blazmerc: @Colo99: @zajacisko: @MuzG: @Roballo: @szymek627: @kabarto: @InzMovi: @plandeka: @VanDahl: @nogazwezza: @Zord0n: @JestemTylkoNaChwile: @zielony041: @a_mogl_zabic: @Dziadekmietek: @Wojtex28: @netes: @baczus: @kanapeczka: @ThatFeel: @analiza-matematyczna: @zwierzak2003: @Centurio93: @Janusz: @murinius: @s87: @marcinGee: @mieffer: @Khrone: @Rajder: @sqim: @Sienaq: @draem: @kasik913: @Janusz_Polak: @bbr247: @cinematics: @dawcamocywnocy: @czysta: @orange92: @gosqa: @edwardo: @Lysy_i_slepy: @KBR_: @przemyslany_nick: @vTadel: @Bodhistawa: @dodo_: @mikkeboss: @tonymakarony: @Caishen: @lol2x: @Maryjanna: @erwit: @hahah: @Therion: @sfa: @Therion: @sfa: @Abaddon84:

(dużo Was #!$%@?)
  • 67