Aktywne Wpisy


J3BACZ3000 +11
#321685 dzisiaj HUOP postanowił skonsumować i ugotować pizzę o nazwie "goronca pizza na wynos BBQ z kurczakiem" marki żabka. #gotujzwykopem
źródło: 1000013211
PobierzSkopiuj link
Skopiuj link

źródło: 1000013211
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#kiciochpyta #pracbaza
Praca w agencjach rządowych
Który z rządowych podmiotów organizacyjnych wybrał(-a)byś, gdyby istniała możliwość zatrudnienia? Jak taka praca wypada na tle innych kołchozów?
〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰〰
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Opublikuj swój własny wpis: Mirko Anonim
· Zaakceptował: Nighthuntero
Mobbing, niskie place, toksyczni ludzie, brak mozliwosci awansu, brak rozwoju, uposledzenie calej kariery - bo nikt potem do normalnej roboty gdzie jest rozwoj i myslenie cie nie wezmie.
wolalbym pracowac w mc donalds szczerze mowiac, pewnie w 5 lat bym zostal dyrektorem regionu