@NarkotykowyBaron: mordo to się miesza z makaronem na talerzu, a nie wszystko w garze, bo raz że ci się rozgotuje makaron, a dwa że wygląda jak wygląda ;d
@jan-kopec-1996: ale ja się nie czepiam, tylko mówię, może nie wiedział, napisał mi że woli tak i już i rozumiem to. Teraz to ty się przydupiłeś do mnie jak ta ciotka ;)
jakich osobnych pojemników? makaron i tak gotujesz osobno. No chyba że jesz z gara to spoko :D
@fizzly: @Jestem_Tutaj Formalnie to makaron gotuje się oddzielnie owszem, ale po odcedzeniu (bez przelania zimną wodą) wrzuca się z powrotem do gara i sos też. Miesza się razem w garnku i później na talerz. Odcedzanie makaronu i na talerzu polewanie go sosem tworzy oddzielny sos i makaron i tak Włosi nie robią.
#gotujzwykopem #obiadove #brudaszpodkarpacia #jedzenie
źródło: temp_file934792234167968027
PobierzI zejdzie szybko
I na talerz od razu fajnie sie naklada
@fizzly: mordo no nie ;)
@fizzly: co xd
@fizzly: @Jestem_Tutaj Formalnie to makaron gotuje się oddzielnie owszem, ale po odcedzeniu (bez przelania zimną wodą) wrzuca się z powrotem do gara i sos też. Miesza się razem w garnku i później na talerz. Odcedzanie makaronu i na talerzu polewanie go sosem tworzy oddzielny sos i makaron i tak Włosi nie robią.