Wpis z mikrobloga

Dzisiaj są moje 27 urodziny. Jak co roku jest to dla mnie ciężki dzień, dzisiaj nawet wpadli do mnie na chwilę rodzice i brat, ale wiadomi mają swoje życie i nie za dużo czasu, więc tradycyjnie więkoszość dnia spędzam sam.
Od dziecka miałem problem z nawiazywaniem znajomości. Zazdroszczę wszystkim ludzom, którzy mają kumpli, przyjaciół, pod tym względem jestem upośledzony, mimo, że próbuję. Jestem kim jestem i nie potrafie tego zmienić, może czas, zeby się z tym wszystkim pogodzić, ale ciężko mi to idzie.
Dzisiaj jeszcze się nad sobą poużalam, bo jutro trzeba wrócić do udawania w pracy. Mam nadzieję, że w Wasze urodziny będziecie szczęśliwsi.
#gownowpis #przegryw #depresja #niebieskiepaski
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nertina Trzymaj się bracie, też tak wyglądają moje urodziny od 19, a jestem tuż po 30. Coraz smutniej się zapowiada i nawet tracę nadzieję na zmiany choć będę jeszcze próbował.
Zdrowia ci życzę żebyś miał siłę na zmiany o lepsze jutro.
  • Odpowiedz
@Nertina: wszystkiego najlepszego, ode mnie odwróciło się w c--j osób, został mi jeden prawdziwy przyjaciel i kilku znajomych, reszta to cwele co się obrazili bo na ślub nie przyszedłem (a po co mam przychodzić jak ktoś nie ma dla mnie czasu by nawet wyjść pobiegać czy się spotkać raz na kilka miesięćy)
  • Odpowiedz
@DrCieplak: zdziwaczałeś od tego. straciłeś samoświadomość jak psy, o których piszesz w co drugim poście. twoje wpisy wyglądają jak dziennik postępującej choroby. mam tylko nadzieję, że nikogo nigdy przez to nie skrzywdzisz.
  • Odpowiedz