Wpis z mikrobloga

Jak życie kręci się wokół pracy (9-5), to gdzie można poznawać te wszystkie loszki?

Zaraz ktoś wyskoczy, że w pracy, ale to sektor IT i są prawie same chłopy XD ewentualnie panzerwagen

Mam zarywać w tramwaju z partyzanta? XD

Odnoszę wrażenie, że jak muszę o coś takiego pytać, to ten pociąg już dawno odjechał i reszta to zwykły cope na sterydach, ehh

#randukujzwykopem #tinder #rozowepaski #przegryw #przegrywpo30tce
Czmiel_ - Jak życie kręci się wokół pracy (9-5), to gdzie można poznawać te wszystkie...

źródło: maxresdefault (2)

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tylko czy powinienem wkręcać się w kręcenie garnków i rzucanie kostką jak mnie to za chiny nie interesuje?


@Czmiel_: nie. To maska, utrzymywanie jej to spory wysiłek a i tak prędzej czy póżniej spadnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dalamar no nie powiem - ominęło mnie i to jeszcze jak. a z takimi sprawami jak siłownia, zęby, wady wymowy to nie mam problemów. nawet bym powiedział, że nie jest najgorzej pod tym względem, ale głównie brakuje mi doświadczenia na tym całym związkowym terytorium. w związki to zacząłem się angażować gdzieś tak dopiero dwa lata temu i była to niesamowita jazda - nie twierdzie, że jakaś patologia tylko odkrywanie kart, które
  • Odpowiedz
przespałeś chyba ostatnie 10 lat randkowania, bo generalnie teraz wszystko kręci się wokół Tindera/Bumble/Badoo.


@Dalamar: przespałeś chyba ostatni rok-dwa, bo generalnie teraz mnóstwo ludzi odkrywa zaskakującą tajemnicę że tinder/bumble/badoo to g---o.

  • Odpowiedz
na jakiejś tam magicznej stronce dawali mi 7/10, ale to mogły też chłopy zawyżać XD


@Czmiel_: 7/10 nie siedza na wykopie

kobiety patrzą jedynie na top 5% mężczyzn, nieironicznie myśląc, że skoro jeden taki ziomo (w sensie wysoki, przystojny, z kasą) ją wyruchał (i potem już nie napisał), to ona zasługuje na kogoś na tym
  • Odpowiedz
nie slyszalem NIGDY z ust kobiety i przystojniaka takich slow.


@git_commit: może i nie słyszałeś, kto wie, ale odpływ userów jest faktem. Tinder stracił 8% płacących userów rok do roku i jak pokazuje kurs ich akcji i newsy z akcjonariatu miotają się i nie bardzo wiedzą co poradzić.
I dobrze, niech giną.

Match has now reported declines in Tinder subscriber numbers for several
  • Odpowiedz
8%


@gorobei odplywaja normiki, bo przez stale rosnaca hipergamie juz oni zaczynaja incelowac w 2024 roku.

zapłać żydowi


XD dobre, z czasem wroca malzenstwa aranzowane (nie mam na mysli za 5 lat tylko bardziej za 50 lat)
  • Odpowiedz