Wpis z mikrobloga

@mistejk: dlatego szkoda że Niemcy przegrali wojnę. Mam w dupie czy mówię po polsku czy po drutów kolczastemu. Jeśli polska była by w miarę równym landem niemieckim zamiast 3500zl pracował bym za 3500 euro. Zamiast 25 letniej klasy premium może miałbym auto z salonu.
Jakbym płacil w euro bym nie płakał za granicą.

Fur Deutschland
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@blehblehbleh nie zawsze, jak kiedyś się zgłębiałem to mieli swoje gotowe produkty. Nie związane z automotiv, piece, wentylację, jakieś nożyczki itp. Itd.

Kiedyś będą w solingen, gdzie potem się okazało że to jakieś Zagłębie noży. W jakimś garażu były produkowane znanej marki nożyczki dla fryzjerów xd
  • Odpowiedz
Np zobacz sobie Libię za Kadafiego, normalnie szczyty wyżyny, a ludzie żyli w biedzie xD


@Krzysztof53647: eee w jakiej biedzie? xd chyba na odwrót - żyli dobrze, usa jak rosja zniszczyło mały kraj, zabiła przywódcę i zniszczyła dodalnie miasta. Amerykańscy żołnierze gwałcili kobiety jak ruscy.
  • Odpowiedz
  • 1
22 wskazanych krajów Europy


Gdzieś widziałem mapkę ale porównującą Polskę do najbiedniejszych krajów z całego świata i chyba nasze PKB było większe niż 80% całej Afryki xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@niebadzogrem

@mistejk: dlatego szkoda że Niemcy przegrali wojnę. Mam w dupie czy mówię po polsku czy po drutów kolczastemu. Jeśli polska była by w miarę równym landem niemieckim zamiast 3500zl pracował bym za 3500 euro. Zamiast 25 letniej klasy premium może miałbym auto z salonu.

Jakbym płacil w euro bym nie płakał za
  • Odpowiedz