Wpis z mikrobloga

Kiedy miałam 18 lat poznałam chłopaka, który miał 23. Chwilę byliśmy razem. Pewnego dnia zapytałam czy podrzuci mnie samochodem do sklepu (około 5km) bo musiałam coś kupić. Zgodził się, pojechaliśmy, szybko kupiłam to co było mi potrzebne. Po powrocie do samochodu kazał sobie zapłacić 5zł.
Z tyłu siedziała nasza koleżanka, po prostu pojechała z nami bo nie miała co robić.
Jej też kazał zapłacić 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop do tej pory jest sam i jakoś mnie to nie dziwi xd
#zwiazki #bekazpodludzi
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darknightttt: No i brawo dla gościa, nie sfrajerzył się. Przecież to są koszty a nie spacerek na ładne oczy. Też miałem parę takich sytuacji. Jak ktoś nawet symbolicznie się nie odwdzięczył to na drugi raz z---------ł z buta. Tu nawet nie chodzi już o kasę ale o szacunek do drugiego człowieka. Ktoś coś tam wisiał to można było machnąć ręką, ale czasem się nie da.

Dzisiaj sytuację doskonale zna każdy
  • Odpowiedz
@darknightttt: No widzisz i w tym jest własnie clue, że nawet na tyle nie było cię stać, na jakiś symboliczny gest. Nawet autostopowicz jak powie 'dziękuję' to już coś to znaczy. Masz swoje auto? Podejrzewam że nie.

Zresztą o czym my tu piszemy, z jakiegoś powodu wspominasz po latach akcję w ścieku internetu i myśłisz że jakoś dowalisz gościowi xD Ta historia pewnie ma drugie dno. Żenua.
  • Odpowiedz
@darknightttt: kiedyś jechałam autobusem z "kolegą" i nie miałam drobnych na bilet (biletomat nie obsługiwał karty). Musiałam mu oddać 2,40 zł za ten bilet o który poprosiłam żeby mi kupił xD
  • Odpowiedz
Ty takiego nie chciałaś to nic złego ani nie normalnego tak samo jak jego zachowanie.


@Kitku_Karola: poważnie napiszę - wydaje mi się że przez swoje ASD nie dostrzegasz pewnych niuansów zachowań międzyludzkich.

Normalne (choć dla niektórych zabawne) może być skrupulanstwo np. mój brat zapisywał sobie komu kiedy pożyczał jaką książkę. Znajomy którego przytoczylaś - też jest ok, o ile nie robi jakiejś spiny i nie jest stalkerem.

Chłopak, który bierze
  • Odpowiedz
@darknightttt: czytam komentarze i nie wierze kurła, czy to jakiś zbiorowy trolling heheszkowy czy powaznie tylu ludzi jest upośledzonych społecznie w stopniu bardzo wysokim? Czy może chodzi o to, że jesteś kobietą i mizoginia zablokowała im mózgi?

Ja też byłem dusigroszem i pamiętałem o drobnych długach, jak mi minęło z czasem (dzięki różowej), moje życie się poprawiło

prawdziwy sigma male nie dał się shit testom gadzich mozgow


@yahoomlody:
  • Odpowiedz