Wpis z mikrobloga

Kiedy miałam 18 lat poznałam chłopaka, który miał 23. Chwilę byliśmy razem. Pewnego dnia zapytałam czy podrzuci mnie samochodem do sklepu (około 5km) bo musiałam coś kupić. Zgodził się, pojechaliśmy, szybko kupiłam to co było mi potrzebne. Po powrocie do samochodu kazał sobie zapłacić 5zł.
Z tyłu siedziała nasza koleżanka, po prostu pojechała z nami bo nie miała co robić.
Jej też kazał zapłacić 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop do tej pory jest sam i jakoś mnie to nie dziwi xd
#zwiazki #bekazpodludzi
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darknightttt: A może tych ludzi podwoził dużo więcej i tak dalej, więc te xd, może świadczy o braku wiedzy w temacie. Znałem typa co zarabiał na studiach, bo miał auto, jakieś audi a4 i jadąc do domu 300 km raz na 2 tygodnie, zbierał 3 osoby na starcie, rozwoził je po okolicznych wioskach, jadąc do siebie i liczył, że miał z tego tyle, że paliwo z lpg, wtedy niewiele ponad
  • Odpowiedz
@darknightttt każdy ma inne podejście do pieniędzy. Ty miałeś zdecydowanie inne niż on i dlatego Wam nie było po drodze. Nie ma co tu teorii dokładać że przez to jest sam.

Znam typa co na rodzinę i dzieci, a jak komuś pożyczył 20g to wpisywał sobie w zeszyt i każdego dnia zwłoki rysował kropkę. Jak dni zamieniały się w tygodnie to były krzyżyki na kropkach, a ktoś w jego zeszycie miał
  • Odpowiedz
@darknightttt jak już pisałam. To, że Ty takiego nie chciałaś to nic złego ani nie normalnego tak samo jak jego zachowanie. To że umiał powalczyć o pieniądze za usługę jaka była podwózka gdzieś to też jakaś umiejętność której wielu ludzi nie ma i dają się wykorzystywać więc jakaś inna kobieta mogłaby to widzieć za zaletę. Dlatego mój kolega był ekscentryczny ale skuteczny w walce o swoje i jakieś kobiecie to się
  • Odpowiedz