Wpis z mikrobloga

Kiedy miałam 18 lat poznałam chłopaka, który miał 23. Chwilę byliśmy razem. Pewnego dnia zapytałam czy podrzuci mnie samochodem do sklepu (około 5km) bo musiałam coś kupić. Zgodził się, pojechaliśmy, szybko kupiłam to co było mi potrzebne. Po powrocie do samochodu kazał sobie zapłacić 5zł.
Z tyłu siedziała nasza koleżanka, po prostu pojechała z nami bo nie miała co robić.
Jej też kazał zapłacić 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop do tej pory jest sam i jakoś mnie to nie dziwi xd
#zwiazki #bekazpodludzi
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darknightttt: taka ciekawostka z nauk pierwotnych chrześcijaństwa. Imię Kain oznaczało zazdrość albo posiadanie. Ludzie, którzy mają naturę Kaina, są obrzydliwie zazdrośni - o cokolwiek - relacje, majątek, kogoś partnera, albo posiadają i nie lubią się dzielić. Wtedy pomnażają wykorzystując ludzi, ich niewiedzę, bądź gorszą sytuację, aby mieć więcej.

ps.
Dobrze, że kolesia pogoniłaś. Znam przypadki gdzie są przez to nieszczęśliwe małżeństwa, gdzie gość liczy każdą złotówkę żonie, składają się wspólnie,
  • Odpowiedz
Po powrocie do samochodu kazał sobie zapłacić 5zł.

Z tyłu siedziała nasza koleżanka, po prostu pojechała z nami bo nie miała co robić.

Jej też kazał zapłacić 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@darknightttt: Przecież wychodzi 2zł za kilometr. Dużo nie zawołał.
  • Odpowiedz
@darknightttt:

A może to był sarkazm, że pięć złotych, a Ty miałaś kija w dupie i nie zrozumiałaś :) Albo też nie potrafiłaś obrócić tej sytuacji jakoś w żart, bo jesteś tuman.

Jakoś trudno mi sobie wyobrazić taką akcje na poważnie :D
  • Odpowiedz
To że umiał powalczyć o pieniądze za usługę jaka była podwózka gdzieś to też jakaś umiejętność której wielu ludzi nie ma


@Kitku_Karola: Powodzenia w życiu jeśli myślisz że takie zachowanie jest opłacalne. Dużo lepiej jest mieć zdrowe relacje z innymi ludźmi, te kilka złotych szybko się zwróci przy interakcjach.
  • Odpowiedz