Wpis z mikrobloga

Kiedy miałam 18 lat poznałam chłopaka, który miał 23. Chwilę byliśmy razem. Pewnego dnia zapytałam czy podrzuci mnie samochodem do sklepu (około 5km) bo musiałam coś kupić. Zgodził się, pojechaliśmy, szybko kupiłam to co było mi potrzebne. Po powrocie do samochodu kazał sobie zapłacić 5zł.
Z tyłu siedziała nasza koleżanka, po prostu pojechała z nami bo nie miała co robić.
Jej też kazał zapłacić 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop do tej pory jest sam i jakoś mnie to nie dziwi xd
#zwiazki #bekazpodludzi
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kitku_Karola: Jakiego luzu, to jest choroba psychiczna a nie podejscie do pieniedzy xd Proponuje isc krok dalej i niech kazde w zwiazku zalozy JDG, beda sobie mogli wzajemnie faktury wystawiac za uslugi - np. dzisiaj ja odebralem dziecko z przedszkola uzywajac prywatnego auta - 10 pln. Rozowa robi obiad - 15 pln (czas pracy, skladniki). Usluga seksualna - 300 pln itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@
  • Odpowiedz
@darknightttt: znam taką parę ktorzy od 2019 roku są zaręczeni mieszkają razem i w ogóle i ostatnio dowiedziałem się że on wisi swojej partnerce 1000 zł bo mu pożyczyła xD
  • Odpowiedz
@darknightttt: ja to chciałbym się upewnić, że Ty w jego stronę tak bezinteresownie działałaś na zawołanie i to on był *ydkiem, a Ty sama z siebie zapraszałaś na randki i dawałaś od siebie.
Czy może tylko on miał zabawiać i wozić, a Ty tylko pachnialas? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@schweizer: żona to nie dziewczyna a i wtedy warto z jednej i drugiej strony zadbać o rozdzielność majątkowa, gdyby tak ludzie podchodzili do sprawy mężczyźni i kobiety nie mieliby problemów z docenianiem codziennych usług które dla siebie robią
  • Odpowiedz