Wpis z mikrobloga

Kiedy miałam 18 lat poznałam chłopaka, który miał 23. Chwilę byliśmy razem. Pewnego dnia zapytałam czy podrzuci mnie samochodem do sklepu (około 5km) bo musiałam coś kupić. Zgodził się, pojechaliśmy, szybko kupiłam to co było mi potrzebne. Po powrocie do samochodu kazał sobie zapłacić 5zł.
Z tyłu siedziała nasza koleżanka, po prostu pojechała z nami bo nie miała co robić.
Jej też kazał zapłacić 5zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłop do tej pory jest sam i jakoś mnie to nie dziwi xd
#zwiazki #bekazpodludzi
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak kolesie spermiarze fundują wszystko, nawet jakimś randomowym laskom żeby się przypodobać


@WomanWhisperer: aha, czyli koleś się naczytał wykopu jakie to laski nie są materialistki, tupnął nogą i powiedział sobie w duchu "o nie, nie dam się wykorzystywać przez p0lkę! Nie będę potulnym pieskiem!" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@4pietrowydrapaczchmur tak, cały świat to jedna wielka zarzutka.
Zarzutka czy nie, poczytaj sobie komentarze gdzie bronią goscia
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: dokładnie. Często komuś pomagam i w głowie mi się nie mieści jak można swojemu najbliższemu towarzystwu wystawić rachunek za drobną pomoc xd
Wśród cywilizowanych ludzi działa zasada wzajemności. Ja pomagam a kiedy sama będę czegoś potrzebować to wiem, że nie jestem ze wszystkim sama. Ktoś wyżej dobrze napisał, że to się czuje albo nie
  • Odpowiedz
Ktoś wyżej dobrze napisał, że to się czuje


@darknightttt: @schweizer: no właśnie sam dobrze pamiętam te 10+ lat temu jak sam nie jarzyłem prawie wcale takich społeczno-relacyjnych niuansów, różnic między podobnymi, ale znacząco różnymi sytuacjami, tego że ludzie są różni i mają zupełnie inne spojrzenie na świat i podejście do życia. Też pewnie uznałbym tego chłopaka za "jedno z wielu normalnych podejść"

Moja obecnie żona, wykonała dużą robotę
  • Odpowiedz